Moje wartości

Nazywam się Magda Serafinowicz i piszę teksty dla przedsiębiorców, dla których doba jest zbyt krótka, żeby zajmować się copywritingiem. 

Specjalizuję się we wpisach blogowych, bo to one budują długotrwałe relacje z klientami i czytelnikami. Tak samo i mi zależy na stabilnych, opartych na zaufaniu relacjach z moimi zleceniodawcami.

Zainteresowania

Mam zacięcie językowe. Znam biegle niemiecki i angielski. Uczę się dodatkowo rosyjskiego i włoskiego, bo:

  • rosyjski uwielbiam za piękne brzmienie
  • a  włoskiego się uczę, bo chcę zwiedzić Włochy wzdłuż i wszerz i wypić w czasie tej podróży hektolitry espresso:)

Po godzinach

Uwielbiam oglądać filmy dokumentalne. Z chęcią zatapiam się w biografie ludzi tych sławnych i tych mniej znanych.

zdjęcie profilowe Magda

Jak pracuję?

Klient

W zasadzie partner, nie klient. Zależy mi, byś jako przedsiębiorca korzystał z zalet copywritingu i zwiększał swoje zasięgi i/ lub sprzedaż.

Współpraca

To bardziej tworzenie pola do rozmów, wyjaśnienia wątpliwości, lepszego poznania czytelnika i jego potrzeb. Bo któż go lepiej nie zna, jak przedsiębiorca, który stworzył dla niego produkt lub usługę.

Komunikacja

Zależy mi na zadowoleniu i przygotowaniu projektu, który spełni Twoje oczekiwania.

Skąd nazwa Sauma?

To nie jest akronim

Nie szukaj związku z moim imieniem i nazwiskiem, bo go nie ma:) A jeżeli nawet powtarzają się niektóre litery, to jest to zwykły przypadek.

To nie jest literówka

Nie pomyliłam się i zamiast „sauna” zapisałam „sauma”. Co prawda, nazwa może kojarzyć się ze SPA, ale nie taki był zamysł.

To jest…

Słowo w języku fińskim, które oznacza „szew”. W zasadzie chciałam stworzyć markę odzieżową, ale odłożyłam ten projekt na później, bo bardziej zainteresował mnie copywriting. Może kiedyś wrócę do pomysłu. Z inną nazwą.

W jakim projekcie mogę Ci pomóc?