Oferta copywritingu

Dobrze zaprojektowane treści to Twoja szansa na zdobycie świata online!

Teksty po angielsku

od 60 PLN nettto/ 1.000 zzs

Teksty po niemiecku

od 80 PLN nettto/ 1.000 zzs

Nie wiesz od czego zacząć? Pomogę Ci wybrać odpowiedni format tekstu. W copywritingu nie chodzi o pisanie o sobie, ale o Twoim odbiorcy. Dlatego teksty powinny pomagać, być wartościowe dla Twojego klienta. Kim on jest? To podstawowe pytanie. Odpowiedź wskaże, jakie formy usługi copywritingu najlepiej się sprawdzą.

Masz już ustalone, co ma się znaleźć na stronach WWW? Świetnie! Możemy zacząć pracę nad tekstami.

copywriting oferta

JAKIE TEKSTY PISZĘ?

ARTYKUŁY NA BLOGI

Artykuły blogowe, pisane we współpracy z ekspertami z firmy. Udostępniają oni swoją wiedzę i doświadczenie, by wspólnie przygotować wysokiej jakości analizy, studia przypadków. Moim zadaniem jest opracowanie treści, by dobrze się prezentowały na stronach WWW lub na blogu.

SOCIAL MEDIA

Krótkie formy tesktowe, których celem jest budowanie reputacji marki czy zachęta do działania. Szybki i prosty sposób dotarcia do klientów.

CASE STUDY/ PRZYKŁADY

Świetny sposób na przekazanie wiedzy na konkretnym przykładzie. I okazja, by zaprezentować rozwiązania/ produkty/ usługi w praktyce. Nic tak nie przekona klienta do zakupu jak historie zakończone sukcesem.

ARTYKUŁY EKSPERCKIE

Teksty oparte na badaniach, analizach, cyfrach, wymagające solidnego reaserchu. Przedstawione w przystępny sposób, zrozumiałe nawet dla osób spoza branży. Prezentują wiedzę ekspercką firmy w danym obszarze.

DODATKOWE USŁUGI

Znaczniki Markdown

Teksty na strony WWW (i nie tylko) mogę przygotować ze znacznikami Markdown. Oznacza to, że treści można kopiować bez konieczności każdorazowego formatowania.

Content Plan – Plan treści

Na podstawie analizy słów kluczowych przygotowuję gotowe pomysły na treści. Plany przygotowuję na rynek niemiecki i brytyjski.

Opisy meta

Krótkie teksty zachęcające do zapoznania się z treścią artykułu blogowego to większa szansa na ściągnięcie odbiorcy do siebie.

Gotowy na nowy projekt?

Porozmawiajmy o tekstach, których potrzebujesz:)

Telefon

+48 518 072 021

E-mail

kontakt@sauma.pl

Formularz kontaktowy

Kliniknij ikonkę:)